Kolejne sukcesy naszych zawodników

Kolejne sukcesy naszych zawodników 🤩

Wczoraj braliśmy udział w Mistrzostwach Polski w Sztukach Walki w Żywcu. W turnieju uczestniczyło 180 zawodników z kilku klubów Polski, a także goście z Ukrainy i Słowacji. W silnie obstawionej konkurencji Kata nasze dziewczyny nie miały sobie równych. Marysia Ślemp zdobyła złoty a Łucja Ziaja srebrny medal.

Później Łucja w konkurencji Kata z bronią dołożyła złoto i tym samym zdobyła Puchar najlepszej zawodniczki Kata🏆💪

W kata z bronią startowali również bracia naszych zawodniczek Nikodem Ślemp i Patryk Ziaja. Zajęli ex aequo 4 miejsce na 11 startujących w tej konkurencji. W walkach jujitsu Filip Płodzień nasz najmłodszy reprezentant, wywalczył złoty medal. Patryk, Nikodem i Marysia wzięli przykład z młodszego kolegi i również wywalczyli złote melade w jujitsu, w swoich kategoriach wagowych.

Na koniec Nikodem dorzucił złoty medal w walkach semi-contact👌

Były to bardzo udane zawody dla naszych zawodników. Wszyscy wrócili z medalami Mistrzostw Polski! 🤩

Wielkie gratulacje dla nich👏👏 Podziękowania dla rodziców, naszych najwierniejszych kibiców 🤗👊