Puchar Europy Juniorów i Seniorów IBF

Puchar Europy Juniorów i Seniorów IBF

27 kwietnia br. odbył się kolejny międzynarodowy Turniej IBF na który wyjechały trzy nasze najlepsze seniorki KSJJK w Rzeszowie.  Nasze zawodniczki w składzie: Natalia Południak, Kinga Salwa i Katarzyna Lisowicz kolejny raz rywalizowały ze swoimi rywalkami z 4 państw: Czech, Węgier, Ukrainy i Polski w kata, kata z bronią, synchron kata i walkach semi kontaktowych.

Jak co roku nasze piękne seniorki w synchron kata nie dały nikomu szans zdobywając już po raz kolejny złoty medal na imprezie międzynarodowej. To jest ich już czwarty złoty medal w tej konkurencji.

W konkurencjach indywidualnych Kinga Salwa po raz pierwszy stanęła na najwyższym miejscu podium wygrywając finał z grona 8 konkurentek z różnych klubów z czterech państw; Kasia Lisowicz tym razem musiała zadowolić się trzecią lokatą obok koleżanki z Węgier. Natalia Południak w broni zdołała uplasować się na trzeciej pozycji.

Do dwóch wcześniej zdobytych złotych medalach jeszcze raz Kasia Lisowicz po wygranej walce finałowej w walkach semi kontaktowych weszła na najwyższe miejsce na podium.

Wyjazd naszych świetnych seniorek okazał się olbrzymim sukcesem, trzy dziewczyny i trzy złote medale – gratulujemy!