Podsumowanie i galeria zdjęć z VII Otwartego Pucharu Polski

160 młodocianych zawodników z kilkunastu klubów Polski gościła sobotnia hala sportowa miasta Tyczyna. Rozegrano kilkaset pojedynków na czterech matach, gdzie wyłoniono najlepszych zawodników turnieju.
Rozdano okolicznościowe medale i wręczono 15 pucharów najlepszym uczestnikom zawodów.

Klasyfikację końcową o puchar najlepszego teamu turnieju wygrał Armmagedon Strzyżów zdobywając 24 złote krążki w walkach ju-jitsu i karate. Drugie miejsce zajęła drużyna Wojownika z Tych z ilością 22 złotych medali, a nasz klub uplasował się na trzecim miejscu z 14 złotymi medalami.

Miło nam było na turnieju gościć Burmistrza miasta Tyczyna, przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego i TVP3 Rzeszów. Turniej PFB był dużym wydarzeniem ostatniego czasu bogatej -20-letniej historii PSZPS.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za przybycie i gratulujemy osiągniętych wyników!